AD Infinitum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Executorr-Frost DK

2 posters

Goto down

Executorr-Frost DK Empty Executorr-Frost DK

Příspěvek pro Executor Sat Sep 17, 2011 4:11 am

Nick: Executorr

Class (+ zaměření): DK DPS
Rasa: Ork

Talenty: Frost

Profese: Tailoring 440 , JWC 380

Equip + link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Executorr

Máš naenchantovaný equip?: Ano

Předcházející guildy: The Uprising , Immortal no more , The Righterous Crusade

Důvod odchodu: Z guildy The Righterous Crusade ( mojí poslední guildy ) přešli těměř všichni do TitanS , ale chtěl jsem zkusit štěstí s trochu jiným kolektivem.

Stabilní internet ? Mumble + mikrofon?: Mám všechno

Zkušenosti se svojí class: DK jsem zacal hrát od začátku wotlku.
Theorycraft (popis rotace): Ze začátku dám Icy touch a Plague strike , pak jedu Obliterate , když mám Runic power tak Frost strike .Dotky si resetuju pomocí Pestilence a zbyde mi ještě jedna runa na Blood strike. Howling blast davám jenom když mi procne buff a Howling blast mě nestojí žádné runy. Tohle opakuju do té doby než boss padne. Buffy typu Unbreakle armor a orčáckou raciálku dávám do BL a pak na cooldown.

Zkušenosti z raidů: Mám zkušenosti se všemi bossi v UD kromě Algalona (Council HM , XT HM , Vezax HM , Hodir HM , Thorim HM).

Proč právě AD Infinitum: ADI je jedna z nejlepších guild na serveru a myslím že bude mít i dobrý kolektiv.
Kamarádi v AD Infinitum: Nevím o nikom ,koho dobrě znám a je v ADI.

Věk: 15

Online omezení: V podstatě nemám omezení , akorát bouřky mi dělají problémy Smile

Raid time (ve všední dny od 19:00 a HLAVNĚ o víkendu v 17:00) vyhovuje Ti: Ano vyhovuje

Jak často docházíš na raid: Snažím se docházet na všechny raidy , ale někdy to mi to prostě nevyjde Neutral , to se ale stává zřidka kdy

Screen UI/DPS na dummy: Bohužel screnn z dummy nemám Sad

K
Doplňte vhodné číslo do řady: 1, 2, 3, 5, 8, ?
13



Executor

Posts : 2
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Executorr-Frost DK Empty Re: Executorr-Frost DK

Příspěvek pro Klimax Sat Sep 17, 2011 4:52 am

Mame novy forko, semka uz moc lidi nechodi, takze to zkopiruj na http://adinfinitum.mzf.cz/forum/
Klimax
Klimax
Apocalypse

Posts : 128
Join date : 18. 05. 11
Age : 30
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Executorr-Frost DK Empty Re: Executorr-Frost DK

Příspěvek pro Executor Sat Sep 17, 2011 6:47 am

Aha ok dik.

Executor

Posts : 2
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Executorr-Frost DK Empty Re: Executorr-Frost DK

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru